Youtube en popüler dijital platformlardan birisi haline geldi. Youtube birçok insan için ciddi bir kazanç kapısı haline gelmiştir. Kazanç elde edebilmek için izlenme sayısının büyük bir önemi vardır. Bu yazımızda youtube izlenme arttırma işleminden bahsedeceğiz.


Youtube izlenme sayısı arttırma hilesi var mıdır?

Youtube 2017’de açıklanan rakamlara göre 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan bir platform. Bu rakam ise sadece youtube’a giriş yaparak, video izleyen kullanıcı sayısıdır. Ayrıca bir bu kadar da giriş yapmadan, video izleyen kullanıcı sayısı bulunmaktadır. Youtube video izlenme satın al birçok şekilde yapılabilmektedir. Fakat youtube yapay zeka ve algoritmalarıyla çalışmaktadır. Herhangi bir izlenme hilesi yaptığınızda bu işlem youtube tarafından fark edilebilir hale gelecektir.


Youtube izlenme sayısı arttırma yolları

Youtube’da izlenme mekanizmasından kısaca bahsederek başlayalım. Bir video en az 30 saniye izlenirse, youtube bunu izlenme olarak algılamaktadır. 30 saniyeden daha az olan izlenmeler, izlenme sayısı olarak kabul edilmemektedir.
Herhangi bir video en az 300 defa görüntüleme aldıktan sonra youtube tarafından incelenmektedir. Bu sayı her kez için geçerli bir sayıdır. Eğer herhangi bir videonuz 300 defa izlendikten sonra izlenme sayısı durduysa endişelenmenize hiç gerek yok. İnceleme yapıldıktan sonra yeni izlenme sayıları tekrar eklenmektedir.
Aynı IP’den yapılan izlenmeler sadece bir defa sayılmaktadır. Herhangi bir videoyu 50 kez izlemeniz, o videonun izlenme sayısı 50 defa arttırmaz. Bu bir hile değildir, bu nedenle gün boyunca aynı videoyu izleyerek videonuzun izlenme sayısını arttıramazsınız. Youtube’da izlenme rakamları her zaman tekildir, her IP’den tekil izlenme sayısı alır.
İzlenme sayısını arttırmak için videolarınızın kapak fotoğraflarını değerlendirebilirsiniz. Kapak fotoğraflarınız ilgi çekici olursa, izlenme sayısı da doğal olarak artacaktır. Ayrıca kapak fotoğraflarınıza Youtube izlenme satın al makalemizide ziyaret ederek Youtube izlenme satın almak 2019 kadar kolay olduğu ve hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. video hakkında bir iki kelime yazı da ekleyebilirsiniz. Aranma sonuçlarıyla gelen kullanıcılar kapak fotoğrafları en ilgi çekici videoları izlemektedir.
Panelimizde yer alan youtube servislerini kullanarak daha fazla takipçi ve daha fazla izlenme satın alabilirsiniz. Tüm servislerimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. En ekonomik ücretlere, en kaliteli servisleri almak için panelimize giriş yapmanız yeterlidir.

(0) Yorumlar

Yorum Yap