Twitter, kullanıcılar ve markalar arasında güçlü bir bağ yaratan, sevilen sosyal ağlardan birisidir. Hızlı ve kolay bir şekilde twitter takipçi arttırma yolları mümkündür. Panelimizi kullanarak, sorunsuz bir şekilde hesabınıza takipçi gönderebilirsiniz. Twitter hesabınız için kolay bir şekilde takipçi kasmak istiyorsanız panelimizi kullanabilirsiniz. Eğer uzun vadede, organik takipçi kasmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Twitter’da takipçi arttırmak için uygulayabileceğiniz yöntemler;


Sıklıkla tweet atın, art arda değil

Profilinizi daha canlı tutmak için sıklıkla tweet atmanız gerekiyor. Fakat bu tweetleri art arda atmanız halinde, kullanıcılar sizi takipten çıkartabilir. Sadece bir hikayeniz varsa “flood” yaparak, tweet zinciri oluşturmanız mümkün. Flood yapma özelliği Twitter kullanıcıları tarafından çok sevilen bir özellik. Hatta bunun için Twitter, Tweetstorm özelliğini getirmişti.


Takip etmekten çekinmeyin

Twitter’da fazla takipçi elde etmek isteyip, kimseyi takip etmemek faydalı bir taktik değildir. Twitter, iletişim kurdukça gelişen bir sosyal ağ platformudur. Markanızla ilgilenebilecek kullanıcıları, çalışanları hatta markanızdan bahseden kullanıcıları takip etmekten çekinmeyin. Twitter takipçi için siz de takip edin.


Anahtar kelimeleri kullanarak arama yapın ve iletişime geçin

Markanızın ismi veya sloganı gibi anahtar kelimeler seçin. Twitter akışı içerisinde kimlerin anahtar kelimelerinizi kullandığını inceleyin. Araştırmalarınız sonucunda iyi yorumlara teşekkür etmek, bir sorun veya kötü yorum içinse yapıcı önerilerde bulunmalısınız. Bu sayede markanızı veya profilinizi daha fazla öne taşımış olacaksınız.


Etiketleri kullanın

Etiketler, diğer adıyla hashtagler Twitter’da herhangi bir konunun yoğun olarak tartışıldığı ve takip edildiği bir yerdir. İnsanlar bu etiketlere tıklayarak, konuya katılımını beğenmiş oldukları kullanıcıları takip ederler. Doğru içerik ve doğru etiketler kullanarak, twitter takipçi arttırma yolları denenebilir. Eğer bu yollar ile vakit kaybetmek istemiyor ve daha hızlı bir şekilde takipçi kasmak istiyorsanız, panelimizdeki Twitter servislerini kullanabilirsiniz. Twitter takipçi, beğeni, fav yani favori, retweet gibi birçok özelliği aktif olarak alabilirsiniz. Bu servislerimiz sayesinde hesabınızı daha hızlı bir şekilde popüler hale getirebilirsiniz. Tüm detaylar için panelimize giriş yapmanız yeterli olacaktır.
(0)