Tik Tok, büyük bir beğeni toplayarak, milyonlarca insanın ilgi odağı haline gelmeyi başardı. Hem yurt içinde, hem de yurtdışında olan kullanıcıların birbiriyle buluşmasını sağlayarak, insanların yeteneklerini ortaya çıkarmasına ön ayak oldu. 2017 ‘nin Kasım ayında Çin merkezli bir şirket olan ByteDance’da kuruldu. Uygulamanın ilk ismi musically ile piyasaya sürüldü. Yaklaşık birkaç ay sonra da isim değiştirerek, Tik Tok adıyla kullanıcılara hizmet vermeye başladı. İnsanlar yeni isimle uygulamayı daha fazla benimseyerek, mobil cihazlarına yüklemeye başladılar. Hatta iOS tabanlı sistemlerde en çok indirilen uygulama olmayı da başardı. Minimum 15 saniye ile maksimum 1 dakika arasında çekilebilen kısa ve eğlence amaçlı videolar çekilebiliyor. Bu videolar da Tik Tok uygulamasında toplanıyor. Tik Tok takipçi hilesi 2019 ücretsiz olarak piyasada birçok yazılım ortaya çıktı. Buradaki amaç düşük takipçi sayısına sahip kullanıcıların, daha hızlı ve kolay bir şekilde hesaplarındaki takipçi sayısını arttırmasıydı. Tıpkı Instagram, Facebook ve Twitter’daki gibi hesaplarınıza panelimizden takipçi satın alabilirsiniz.

Tik Tok uygulamasına kayıtlı değilseniz, işlem yapmadan önce bunu tamamlamalısınız. Uygulamaya kayıt olmak için App Store veya Google Play Store’dan uygulamayı mobil cihazınıza indirmelisiniz. İndirdikten sonra uygulamayı açarak kayıt olmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olmak için Instagram veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca isim, e-posta ve telefon yardımıyla da kayıt olmak mümkündür. Bu seçeneklerden birini kullanarak, ilk adımı geçtikten sonra doğum tarihi bilginizi girmeniz istenecektir. Bu kısmı da tamamladıktan sonra, telefon numaranızı girmeniz istenecek. Telefon numaranızı yazdıktan sonra SMS olarak bir kod alacaksınız ve o kodu Tik Tok uygulamasına gireceksiniz. Bu işlemlerden sonra hesabınız oluşmuş olacaktır. Eğer hesabınızı Instagram veya Facebook gibi sosyal ağ hesaplarınız ile bağlarsanız, arkadaşlarınızı kolay bir şekilde bularak takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınız da takiplerinize dönüş yaparak, sizi takip edebilir. Eğer bu takipçi sayısı sizi tatmin etmeyecekse, tik tok takipçi hilesi 2019 ücretsiz sitelerini kullanmak yerine, panelimizi kullanmanızı öneririz. Panelimizdeki takipçi hilesi servisimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Daha fazla detay için alttaki butonu kullanarak, giriş yapabilirsiniz.
(1) Yorumlar

  • Erdoğan ELSALMAN

    Erdoğan ELSALMAN

    Tik Tok takipçi hilesi 2019 ücretsiz diye panele üye oldum, baktımki paralı, başta olurum olmazmı emin olamadım tik tok takipçi hilesi sandım ama değilmiş, 2000 takipçi aldı 1 saat içinde geldi. Şaşırtıcı, bu kadar kolay olduğunu düşünmemiştir. Teşekkürler SMMTR ekibi.

    25 Mayıs 2019, 23:17

Yorum Yap