Instagram takipçi kasma zor bir işlem değildir. Takipçi sayısını arttırmanın iki yolu bulunmaktadır; ilk yöntem kendi çabanız ile yapabileceğiniz takipçi kasma yoludur, ikincisi ise panel gönderimleri ile takipçi kasmaktır. Bu yazımızda sizlere iki yoldan da bahsedeceğiz. Instagram takipçi kasmak istiyorsanız, yazımızın devamını muhakkak okuyun.


Instagram Takipçi Kazanma Yolları

Instagram’da takipçi kasmanın can damarı hashtag kullanımıdır. Hashtagleri kullanmadan yapacağınız paylaşımlar da takipçi kasmanız çok zordur. Bu yüzden takipçi kasmak istiyorsanız, fotoğraflarınızda muhakkak hashtag kullanmalısınız. Kullanacağınız hashtagler içeriğinizin konusuyla alakalı olmalıdır. Örneğin sevgiyi anlatan bir fotoğraf paylaştıysanız, love etiketini kullanmanız uygun olacaktır. Yani kısaca fotoğrafın ana temasına uygun hashtag kullanımı, profilinizin fark edilmesini büyük ölçüde arttıracaktır. Bir diğer unsur ise fotoğraflara uygun etkileyici ve ilgi çekici filtreler kullanmanızdır. Bir fotoğrafa filtre uygulandığı zaman insanların daha çok ilgisini çekerek, daha fazla beğeni almasına yardımcı olacaktır. Şuanda Instagram’da bulunan filtreler sizin için yeterli değilse, popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanarak, fotoğraflarınız için daha fazla filtre seçeneği bulabilirsiniz.


Hashtag Uygulamaları

Fotoğraflarınıza uygun hashtag bulamıyorsanız, sizin için yardımcı olacak birçok uygulama bulunmaktadır. Hashtag uygulamaları sayesinde kategorilere ayrılmış ve kategoriler içerisinde pek çok hashtagler bulunan uygulamalardır. Bu konuda en popüler kullanılan hashtag uygulamalarını sıralayalım; Hashtagram, Instagram Tags, InstaTags4Likes, TagsForLike. Bahsettiğimiz uygulamalar birçok kullanıcı tarafından popüler olarak kullanılan uygulamalardır.


Instagram Takipçi Kasma

Instagram takipçi kasma için yukarıda bahsettiğimiz yöntemler, doğal ve organik yollardan uzun vadede takipçi kasmak içindir. Eğer kısa vadede, daha hızlı takipçi kasmaya ihtiyacınız varsa instagram hileleri sunan siteleri kullanabilirsiniz. Fakat bu siteler hesap bilgilerinizi ve uygulama izni talep ederek işlem yapmaktadır. Bu siteleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz, çünkü hesap bilgilerinizin çalınma olasılığı bulunmaktadır. Bu nedenle hile siteleri yerine, sosyal medya panellerini kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan paneli kullanarak, hiçbir bilgi vermeden kolay bir şekilde hesabınıza takipçi gönderebilirsiniz. Servislerimizin tamamı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Instagram için takipçi, yorum, beğeni ve izlenme gönderebilirsiniz. Instagram takipçi kasma işlemi için panelimizi kullanabilirsiniz.
(0)