Bu yazımızda Instagram takipçi hilesi programından bahsedeceğiz. Öncelikle beğeni hilesi nedir, bunu açıklayalım.


Instagram Beğeni Hilesi Nedir?

İsmi hile olarak bilinse de aslında bu bir yöntemdir. Bunu manuel olarak, programa gerek duymadan kendiniz de yapabilirsiniz. Hesabınızın sektörüne yakın olan Instagram hesaplarını bularak, günlük olarak düzenli bir şekilde beğeni ve yorumlar yapabilirsiniz. Bu da sizin daha fazla kullanıcı tarafından görülmenizi sağlayacaktır. Bu sayede daha fazla beğeni, takipçi ve yorum alma şansınız artacaktır. Fakat şunu unutmayın ki bu çok fazla zaman harcayacak, emek isteyecek bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde yavaş da olsa gelişme kaydedebilirsiniz.
Instagram beğeni hilesi adı verilen sistem ise aslında bir havuz sistemidir. Bu havuz sistemindeki kullanıcılar beğenileri karşılıklı olarak yaparlar. Siz birini takip etmeseniz bile, bu sistemdeki kullanıcılar da sizi takip etmese bile, sistem işlemeye devam eder ve beğeni işlemleri sürer. Havuzdaki tüm kullanıcılar sizin beğenmiş olduğunuz bir görsel karşılığında, diğer kullanıcılar da sizin görselinizi beğenir. Bu noktada ise hangi görselin beğenileceğini siz seçebiliyorsunuz.


Instagram Takipçi Hilesi Nedir?

Instagram takipçi hilesi bahsettiğimiz beğeni sistemiyle tamamen aynı şekilde çalışmaktadır. Havuz sistemine giriş yaptığınızda, sistem sizin beğeni işleminize karşı size beğeni vermektedir. Ayrıca bazı sistemlerde beğeni yerine kredi de verilmektedir. Bu kredileri kullanarak takipçi, beğeni veya yorum alabilirsiniz. Takipçi hilesi sisteminde ise takip ederek kredi kazanabilir, yine bu kredileri sistem içerisinde istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
Instagram takipçi hilesi programını kullanmanızı elbette önermiyoruz. Çünkü bu havuz sisteminde tanımadığınız kullanıcıları takip edebiliyor, beğeni atabiliyor ve yorum gönderebiliyorsunuz. Bazı sistemlerde manuel olması gibi bazı sistemlerde bu işlemler haberiniz olmadan otomatik olarak gerçekleşebiliyor. Sistemler genellikle mobil uygulama veya web tarayıcı üzerinden çalışıyor. Bunların çalışması içinse sizin hesap bilgilerinizi girerek giriş yapmanız ve uygulamalara izin vermeniz gerekiyor. Bu da hesabınızın güvenliğini riske sokabiliyor. Çünkü bilmediğiniz bir sisteme veya kullanıcıya, hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini vermiş oluyorsunuz. Bu da hesabınızın çalınmasına neden olabiliyor. Instagram takipçi hilesi için panelimizi kullanarak, herhangi bir hesap bilginizi vermeden kolay bir şekilde takipçi satın alabilirsiniz.
(0) Yorumlar

Yorum Yap