Instagram Otomatik Beğeni Nedir?

Instagram otomatik beğeni, almış olduğunuz paket süresince hesabınızda yapmış olduğunuz tüm paylaşımlara sistem tarafından otomatik olarak beğeni gönderilmesi işlemidir. Satın aldığınız paket süresi ve paket detayına bağlı olarak kullanılmaktadır. 1 aylık beğeni paketi aldığınızda, aldığınız tarihten 30 gün boyunca her paylaşımınıza belirlemiş olduğunuz beğeni miktarı gönderilmektedir. Otomatik beğeni servisi sayesinde takipçi sayınız ile doğru orantıda bir etkileşim oranı elde edebilirsiniz. Bu sayede de hesabınız daha güvenilir ve popüler gözükecektir. Bu da organik takipçi sayınızın daha kolay bir şekilde artmasına yardımcı olacaktır.


Instagram Otomatik Beğeni Nasıl Kullanılır?

Panelimizde yer alan tüm servisler gibi instagram otomatik beğeni servisi de çok basit bir şekilde çalıştırılabilir. Öncelikle ihtiyacınız olan paketi belirleyerek, bu paketi satın alacak bakiyenizin hazır olması gerekmektedir. Eğer bakiyeniz yeterli değilse bakiye yükle menüsünden, kolay bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükledikten sonra uygun otomatik beğeni paketini seçerek, satın alın. Satın alma esnasında ilgili kısma instagram hesabınızın kullanıcı adını yazın. Bu işlemden sonra 30 günlük aboneliğiniz başlayacak, her gönderiniz için belirlediğiniz tutarda beğeni gönderilecektir. Bahsedilen abonelik süresi satın aldığınız paket süresine göre değişkenlik gösterecektir. Otomatik beğeni sayesinde ister işletme isterseniz de kişisel hesaplarınızı daha popüler hale getirebilirsiniz. Paketlerimizden faydalanmak için panelimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde şuanda mevcut olarak devam eden Instagram Fotoğraf Beğeni ve Video İzlenme paketini kullanabilirsiniz. 30 gün boyunca tüm fotoğraf ve video gönderileriniz için 150 Beğeni & 150 İzlenme gelecektir. Bu paketimizde herhangi bir fotoğraf ve video gönderi sayısı bulunmamaktadır. Paket tamamen sınırsız olup, attığınız tüm gönderilere işlem yapılmaktadır. Paketi satın alırken yapmanız gereken tek işlem kullanıcı adınızı doğru bir şekilde girmektir. Ayrıca hesabınızın herkese açık halde olması gerekmektedir. Paketimiz 30 gün boyunca sınırsız bir şekilde 150 beğeni veya 150 izlenme gönderecektir. Paketi satın aldıktan sonra instagram otomatik beğeni için başka hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Paketi satın almak için altta yer alan butonu kullanarak, panele giriş yapabilirsiniz.(0) Yorumlar

Yorum Yap