Instagram kasma hilesi için birçok taktik bulunmaktadır. Kolay bir şekilde takipçi kasmak isteyen kullanıcılar, yazımızın tamamını okuyarak, gerçekten doğru bilgiler edinebilir. Edineceğiniz bilgileri uygulayarak, kısa süre içerisinde hesabınızı istediğiniz noktaya getirebilirsiniz.


Popüler hashtaglerin kullanımı

Hashtag kullanımı sosyal medya da çok büyük bir öneme sahiptir. Sosyal medya ağlarının en önemli özelliklerinden biri hashtaglerdir. Hashtagler sayesinde kullanıcılar özel bir konu hakkında, kolay bir şekilde arama yaparak bilgi edinebilir. Bu alanı kullanarak, sizlerde paylaşımlarınızın özel araştırmalarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus, kullanacağınız hashtag ile içeriğinizin veya içeriklerinizin uygun olmasıdır. Ayrıca hedeflediğiniz kitleye uygun hashtagler de kullanmak önemlidir.


Instagram ile Facebook’u Bağdaştırın

Instagram ile Facebook hesaplarınızı bağdaştırdığınızda, iki sosyal ağda da tanıtım yapabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı instagram takipçi kasma gerçekleştirebilirsiniz. Instagram’daki içeriklerinizi, Facebook üzerindeki kitlenizle de basit bir şekilde paylaşabilirsiniz. Instagram; Facebook, Tumblr ve Twitter gibi platformlar ile uyumlu çalışmaktadır. Platformlar arası kolay bir şekilde video ve fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.


Hedef Kitlenizin İçeriklerini Beğenin

Instagram’daki hedef kitlenizin, kullanıcıların içeriklerini beğenmelisiniz. Bu daha hızlı bir şekilde takipçi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kullanıcıların fotoğraflarını, videolarını beğenerek daha iyi bir etkileşim kurmak mümkündür. İyi etkileşim sonucunda da takip isteği almanız kaçınılmazdır.


Mevcut Etkileşimi Arttırın

Instagram takipçi kasma için mevcut olan fanlarınıza, takipçi kitlenize ve e-mail abonelerinize Instagram hesabınızın olduğunu mutlaka hatırlatın. Instagram profil rozetini kullanabilirsiniz. Web sitenize veya bloğunuza sosyal ağ hesaplarınızın bulunduğu butonlar ekleyebilirsiniz.


Instagram İçeriklerinizi Blogunuzda veya Sitenizde Paylaşın

Sitene göm kodu bunun için var! Instagram’daki içeriklerinizi, videolarınızı ve fotoğraflarınızı sitene göm kodu yardımıyla sitelerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden, fakat sosyal ağlardaki hesaplarınızdan bilgi sahibi olmayan kullanıcılar farkına vararak, sizi sosyal ağlarda da takip edecektir.
Instagram kasma hilesi için panelimizde bulunan takipçi, beğeni, izlenme ve yorum servislerimizi kullanabilirsiniz. Bu sayede kolay bir şekilde takipçi kasabilir, beğeni ve yorumlarınızı arttırabilir, izlenme rekorları kırabilirsiniz. Tüm servislerimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Daha fazla bilgi için alttaki buton yardımıyla panele giriş yapabilirsiniz.(0) Yorumlar

Yorum Yap