Instagram hesabınızı daha da güzelleştirmek için bu yazımızın devamında birkaç ipucu sunacağız.


Yayın akışınızın düzenini belirleyin

İlk olarak belirlemeniz gereken şey, genel yayın akış düzeninizdir. Bir tema oluşturmanın en basit yollarından birisi düzeni belirlemektir. Preview isimli uygulamada toplam 7 farklı düzen bulunmaktadır. Bu düzenler şu şekilde sıralanabilir; kare, mozaik, çapraz, sıradan sıraya, gökkuşağı, ortada çizgi ve çerçeve.

Temanızı seçin

Canlı, rengarenk, gotik… Hangi temada olursa olsun, Instagram’daki yayın akışınızı belirleyecek olan tek şey temadır. Hesabınızın görsel kişiliğini sadece seçeceğiniz tema yansıtacaktır. Peki temanızın nasıl olmasını istiyorsunuz? Koyu, beyaz, minimalist, renkli, tropikal, romantik vs… Hangi konulara karşı daha fazla ilgilisiniz? Bu konular içerisinden 3 tane belirleyin. instagram takipçi satın al Diyelim ki doğa, moda ve yemek konularını seçtiniz. Sadece bu 3 konu hakkında içerikler paylaşın. Seçeceğiniz bu konular; temanızı, hikayenizi ve içeriğinizi oluşturacak. Yine Preview uygulaması yardımıyla farklı temalar seçebilirsiniz. Hatta tema oluşturabilirsiniz. Stilinizi seçin ve ilham alın. Seçtiğiniz stile de mutlaka sadık kalın. Stilinize sadık kalırsanız, daha tutarlı bir tema elde etmiş olursunuz.


Bir filtre seçin ve sadece onu kullanın

Filtresi olmayan bir tema düşünülemez. Tutarlı bir tema oluşturabilmenin yollarından birisi de sürekli olarak aynı filtreyi kullanmaktır. Preview uygulamasında yer alan filtre paketlerini kullanarak, bu işi oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede Instagram hesabınızdaki atmosferi tutarlı ve sürekli olarak devam ettirebilirsiniz.


Fotoğraflarınızı mükemmel bir biçimde yerleştirin

Bu adıma geldiyseniz artık düzen ve tema belirleme adımlarını tamamlamışsınızdır. Düzeni belirlediğiniz, temanızın nasıl görüneceğine de karar verdiniz. Ayrıca sürekli olarak kullanacağınız filtreyi de seçtiniz. Şimdi temanıza uygun olan fotoğrafları paylaşacağınız akışın pürüzsüz olması gerekiyor. 3 farklı konu belirlemiştiniz, bu konulara uygun şekilde sırasıyla içerikler paylaşarak, hesabınızdaki fotoğraf düzeninin daha iyi durmasını sağlayın. Fotoğraflarınızı mükemmel bir biçimde yerleştirin. Takipçi arttırma programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram’da takipçi işlemleriniz için en kaliteli çözümleri, sitemizden elde edebilirsiniz. Panelimize giriş yaparak, instagram takipçi satın almanız mümkün. Detaylar için altta yer alan butonu kullanarak, panele girebilirsiniz.
(0) Yorumlar

Yorum Yap